titulná fotografia:
Jesse Therrien

4D mihalnice

Čo sú to 4D Mihalnice?

Jednotlivé umelé mihalnice sú jednotlivo prilepené na Vaše prírodné mihalnice špeciálnym bondingom (lepidlom). Na rozdiel od klasických umelých mihalníc, jednotlivé mihalnice vyzerajú úplne prirodzene. Vaši priatelia a známi si všimnú zmeny, ale neodhalia jej príčinu.

Z čoho sú umelé mihalnice vyrobené?

Zo syntetického polyesteru, ktorý je vytvarovaný a vyleštený tak, aby bol zabezpečený ich prirodzený vzhľad a príjemný pocit. Ako dlho vydržia? Pri dodržaní odpovedajúcej starostlivosti môžu vydržať tak dlho ako prírodná mihalnica, ku ktorej je predĺžená mihalnica prilepená. Prírodná mihalnica vypadáva každých 6 až 8 týždňov a je nahradená rastom novej mihalnice. Keďže každý deň strácame niekoľko málo mihalníc je obyčajne potrebné každé 3-4 týždne čiastočné doplnenie.

Sú bezpečné?

Všetky výrobky našej firmy sú jedinečné a dosahujú najvyššiu kvalitu. Mihalnice sú špeciálne upravené, natočené curl technikou tak, aby kopírovali vzhľad prírodných mihalníc. Na očiach ich necítite, sú ako vaše prirodné mihalnice. Použivané lepidlá sú bezpečné.