titulná fotografia:
Jesse Therrien

Ponuka

NOVINKA: Vitamínové ošetrenie

Sérum antioxidačné vitamíny C&E&D MULTI-VITAMÍNOVÝ KOKTAIL PRE VAŠU PLEŤ. Vitamínové ošetrenie pre regeneráciu, rejuvenizáciu a osvieženie pleti. Antioxidačné vitamíny A, B6, C, E sú dôležité pre regeneračné procesy v koži a majú rejuvanančný účinok. V tomto období je veľmi vhodné Antioxidačné ošetrenie spolu s produktami ako je Antioxidačné sérum, Oxygenia O2 krémová liftingová maska a Morská alg. maska čokoládova vypínajúca. Samozrejme s mojou masážou tváre krku a dekoltu.

SONO CLEAN – ultrazvuková špachtľa
– ošetrenie pleti ultrazvukom

Ultrazvuk predstavuje mechanické vlnenie vo vysokých frekvenciách. Vďaka týmto vlastnostiam môžu ultrazvukové vlny účinne čistiť pokožku, uvoľňovať komedóny a hlbšie uložený maz. Ultrazvuková špachtľa SynCare taktiež zvyšuje účinnosť vybraných sér SynCare. Elektrické vibrácie s frekvenciou 28.000 kmitov za minútu vyvolávajú mechanické kmitanie s frekvenciou tisíc kmitov za minútu.

 • Jemne masíruje pokožku
 • Pomáha odstraňovať nečistoty a hlbšie uložený maz
 • Relaxuje vrásky
 • Uvoľňuje upchaté póry a nadmerne zrohovatelé vrstvy kože
 • Po ošetrení je pokožka viditeľne čistá a hladká
 • Ošetrenie je účinné pre všetky vekové kategórie a všetky typy pleti.
 • Pomáha intenzívne zapracovať kozmetické prípravky a tým zvyšovať ich účinnosť.

vio

Nové ošetrenie s OMLADZUJÚCIM SÉROM s rastlinnými kmeňovými bunkami

RELIFT VOLUME sérum je prvé sérum od SynCare s obsahom rastlinných kmeňových buniek z madagaskarskej rastliny Siegesbeckia orientalis. Kmeňové bunky obsahujú množstvo rastových faktorov, ktoré majú silný omladzujúcí účinok. Sérum obnovuje pružnosť a objem pleti a zároveň výrazne tlmí podráždenie. Je preto veľmi vhodný aj pre ženy v období menopauzy.

Ošetrenie zahŕňa základné očistenie pleti, nanesenie séra a následné zapracovanie GALVANICKOU ŽEHLIČKOU, pleťová maska a záverečné ošetrenie krémom podľa typu pleti.

Prednosti séra:

 • ľahko vstrebateľné sérum
 • s rastlinnými kmeňovými bunkami
 • obnovuje pružnosť a objem pleti
 • bez parfémov a parabénov
 • vio

Galvanic care - galvanická žehlička

prístroj na zvýšenie vstrebávania aktívnych látok do pleti. Polarizuje aktívne látky na ióny a tým zvyšuje prienik do pleti. Výsledkom je celkové omladenie pokožky a pri pravidelnom používaní dosiahneme vvýraznú rejuvenizáciu.

Ošetrenie galvanickou žehličkou: 10€

Pri kompletnom ošetrení tváre a pri masáži tváre 5€.

galvanicka zehlicka

VIO pristroj

je vysoko frekvenčný kozmetický prístroj a na pleť pôsobí účinne a liečivo.

Účinky liečby:

 • Dezinfikuje
 • Sťahuje póry
 • Vysušuje
 • Upravuje lymfatické uzliny
 • Zvyšuje látkovu výmenu
 • Posilňuje steny žíl
 • Zvyšuje krvný obeh.

Ošetrenie VIO pristrojom: 5€

Pri čisteni pleti 2.5€

vio

Ainhoa

Čokoládová masáž tváre a dekoltu

Vlastnosti čokolády:

Kôstka kakaa z biochemického hľadiska obsahuje viac ako 800 molekúl s hydratačnými, tonizačnými, regeneračnými a revitalizačnými vlastnosťami, čo z nej robí neoceniteľnú hodnotu v kozmetike.

Najdôležitejšie zložky čokolády:

Teobromím - je to alkaloid, ktorý stimuluje centrálny nervový systém a rozširuje krvné cievy, čím sa zlepšuje ich priechodnosť a bunečný metabolizmus. Flavonoidy - (izoflavony) sú prírodné pigmenty rastlinného pôvodu, ktoré nás chránia pred poškodením oxidantami, zvyšujú aktivitu vitamínu C, posilňujú krvné cievy a spomaľujú starnutie.
Polyfenoly – sú pomocníkmi v boji proti voľným radikálom, podporujú prekrvenie, upevňujú kolagénové vlákna a brzdia odbúravanie vlastnej kyseliny hyalurónovej. Ďalej bojujú proti vráskam a podporujú imunitný systém. Ďalšie významné látky v čokoláde:
Škrob, bielkoviny, tuky, minerály (fosfor, vápnik, horčík, meď, draslík, železo, ión, sodík), vitamíny A, C, D, E, J, K, B1, B2, B3, kofeín, karnitín, kyselina listová a esenciálne aminokyseliny.

Mikromasáž očného okolia

Očné okolie je najjemnejšia časť celej tváre, je veľmi citlivá, ľahko býva poznamenaná vekom a únavou. Oči prezentujú celkovú fyzickú a duševnú kondíciu. Pri mikromasáži očného okolia sa znižuje prehĺbenie vrások okolo očí, zmenšujú vačky pod očami, pôsobí proti únave očí, znižuje vnútornoočný tlak a tým sa posilňuje zrak, napomáha k lepšiemu spriechodneniu dutín.

Trvalá na mihalnice

Trvalá na mihalnice - je natočenie mihalníc , čím získajú zvodnejší a príťažlivejší vzhľad. Týmto sa oko rozjasní a viac otvorí. Po aplikácii ostanú mihalnice natočené približne 2 mesiace.

Chemický peeling Syn Care

Omladzujúci peeling

Chemický peeling je veľmi starou vysoko účinnou metódou starostlivosti o pleť pomocou slabých až stredne silných organických kyselín. Prvé poznatky o tejto špeciálnej kúre získali už Egypťania. Dnes sa používajú predovšetkým ovocné kyseliny (väčšinou organické kyseliny typu AHA a BHA). Tieto kyseliny v rôznej miere podráždia pleť. Po štádiu podráždenia následuje hojenie. Nové bunky vznikajúce pri hojení, nahradzujú bunky poškodené, ktoré pred peelingom vykazovali ESTETICKÝ DEFEKT - trudovitá pleť po akné, povrchové vrásky, poškodenie pleti po nadmernom slnečnom žiarení.
AHA peeling je hraničným zákrokom na hranici kozmetického ošetrenia a lekárskej starostlivosti. Výsledok ošetrenia býva veľmi uspokojivý za predpokladu profesionálneho výkonu a Vašeho zodpovedného prístupu po aplikácii AHA peelingu.
AHA peeling môže aplikovať len odborne preškolená kozmetička alebo lekár. Overte si, či je Váš odborník v starostlivosti o pleť držitelem certifikátu pre AHA peeling.
Nová pokožka vyzerá po AHA peelingu lepšie a je zdravšia, ako pleť pred peelingom.
Budete ošetrení prípravkom G30 alebo G35 AHA obnovujúci peeling. Jedná sa o 30% alebo 35% roztok kyseliny glykolovej (pôvodom z cukrovej trstiny) upravený na optimálne pH.
(U špecializovaného lekára môžete byť ošetrený aj koncentráciami 50% a 70% AHA obnovujúci peeling.) Aplikácia prípravku sa zpravidla prejaví svrbením a začervenaním. Podľa reakcie pleti a typu kúry bude roztok po 3 - 7 minútach neutralizovaný a odstránený.
Potom možný nepríjemný pocit na pokožke ihneď ustane. Dohodnete si nasledujúcu kúru. Následne budete používať po 2 dni indiferentný krém podľa doporučenia ošetrujúceho špecialistu a opät sa vrátite k používaniu prípravku G 10. V tejto dobe chráňte ošetrené miesta pred slnkom a aké koľvek nežiadúce reakcie oznámte špecialistovi.

Dbajte na pokyny svojho špecialistu!